10-11 листопада 2020 року відбулася VІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання освіти і науки» (CIES-2020), присвячена Міжнародному Дню Науки, на базі кафедри економічної теорії та економічної політики Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця.

Ця офіційна міжнародна академічна подія внесена до реєстрів Міністерства освіти і науки України (№ 22.1/10-280, Реєстр. № 508 від 05.02.2020).

CIES-2020 проводилась за ініціативи та сприяння Науково-дослідного інституту «Харківської обласної громадської організації «Культура здоров’я» (Україна) та підтримки Simcord Information Services (Латвія) за участю організацій-партнерів та науковців з 5 континентів.

На адресу Оргкомітету для участі в конференції надійшли заявки від майже 200 осіб (педагогів, психологів, філологів, економістів, фахівців у галузі юриспруденції) з України, Латвії, США, Португалії, Болгарії, Польщі, Білорусії, Грузії, Казахстану, Туреччини, Єгипту, Алжиру, Саудівської Аравії, Індії, Малайзії, Бразилії, Аргентини.

Представники 60 закладів вищої освіти, наукових, навчальних, дослідницьких інститутів і центрів взяли участь у конференції.

До конференції видано:

1. Програму конференції.

2. Міжнародні наукові періодичні рецензовані індексовані журнали:

— INTERNATIONAL JOURNAL OF EDUCATION AND SCIENCE (IJES);

— INTERNATIONAL JOURNAL OF SCIENCE ANNALS (IJSA).

IJSA, IJЕS індексуються в основних міжнародних наукометричних та бібліографічних базах даних і пошукових системах: Crossref System; Publons; Kopernio; Index Copernicus International; DOAJ; ERIH PLUS; BASE; ROAD; OAJI; MIAR; Scilit; WorldCat; Scientific Indexing Services; GitHub; OpenAIRE; EuroPub; ResearchGate; Google Scholar та ін.

IJSA Indexed in the ICI ICV: 66.56. Indexed ICDS 3.3

IJES Indexed in the ICI ICV: 80.33

3. Усі учасники конференції одержали іменні сертифікати (0.7 кредита ECTS), які засвідчені представниками міжнародного організаційного комітету CIES-2020 з 5 континентів. URL: https://conferences.culturehealth.org/index.php/home/cies/24-post-relizy/104-viii-conference-cies-10-11-2020-postrelises


0 комментариев

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: