08 — 10 листопада 2019 року в Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця відбулася VІІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання освіти і науки», що присвячена теоретичним і практичним питанням у освітній та науковій галузі, пошуку нових підходів у вирішенні сучасних проблем в освіті.

На адресу Оргкомітету для участі в конференції надійшли заявки від майже 150 осіб (педагогів, психологів, філологів, економістів, фахівців у галузі юриспруденції, медицини та фармацевтичних наук) з України, Латвії, Португалії, Болгарії, Польщі, Індії, Малайзії, Бразилії, Туреччини, Аргентини, Єгипту, Пакистану, Казахстану.

Представники 60 закладів вищої освіти, наукових, дослідницьких, навчальних, медичних інститутів і центрів взяли участь у конференції.

 

ДО КОНФЕРЕНЦІЇ ВИДАНО:

  1. Програму конференції
  2. Міжнародні наукові періодичні рецензовані журнали:

— INTERNATIONAL JOURNAL OF EDUCATION AND SCIENCE (IJES);

— INTERNATIONAL JOURNAL OF SCIENCE ANNALS (IJSA).

IJSA, IJЕS індексуються в міжнародних наукометричних базах: Crossref System (USA); Index Copernicus International (Poland); Scientific Indexing Services (USA); CORE (United Kingdom); Publons (New Zealand); Scilit (Switzerland); ROAD (France); Google Scholar (USA) та ін.

3. Усі учасники конференції одержали іменні сертифікати.

Рубрики: Новини

0 комментариев

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: